Skip to product information
1 of 1

Играчка за третмани за кучиња – 13,5х8см

Играчка за третмани за кучиња – 13,5х8см

Regular price ден 349.00 MKD
Regular price Sale price ден 349.00 MKD
На попуст Sold out

SKU: 550486

Димензии: 13,5x8cm.

Играчка за кучиња со вдлабнатини за задоволства, изработена од издржлив, нетоксичен TPR. Ќе стане омилена дневна играчка која вашето куче ќе ја сака и ќе го држи окупирано со часови. 

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)