Skip to product information
1 of 1

Играчка за третмани за кучиња – 15×7,8x4cm

Играчка за третмани за кучиња – 15×7,8x4cm

Regular price ден 299.00 MKD
Regular price Sale price ден 299.00 MKD
На попуст Sold out

Играчка за џвакање за кучиња со вдлабнатина за задоволства, изработена од издржлив, нетоксичен TPR. Ќе стане омилена дневна играчка која вашето куче ќе ја сака и ќе го држи окупирано со часови.

SKU: 550484

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)