Skip to product information
1 of 1

Коска играчка

Коска играчка

Regular price ден 250.00 MKD
Regular price Sale price ден 250.00 MKD
На попуст Sold out

Спецификации

Сунѓерот може да се наполни со шампон за туширање до 80 ml.

Ротирачкиот конектор има запечатен силиконски капак и скриени дупки за да се спречи истекување на течност.

Димензии: 8.8 x 8 x 5.7cm

Материјал: Силикон

Важно

Избегнувајте да внесувате вода во ушите на вашите кучиња! Ушите на кучето се многу чувствителни на инфекции и иритација - некои ветеринари дури препорачуваат нежно ставање памучни топчиња во ушите пред капење.

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)