Skip to product information
1 of 1

Кревет за милениче

Кревет за милениче

Regular price ден 2,000.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,000.00 MKD
На попуст Sold out

Имаат нежна издржлива ткаенина од мек синтетички материјал, хипоалергично и апсолутно пријателско, со многу пријатно чувство за вашето домашно милениче.


Димензии:

големи: 58x49x20cm,

средни: 50x43x18cm,

мали: 41x38x16cm


Тежина: 4.0 kg

SKU: 550017

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)