Skip to product information
1 of 8

Сунѓерче со диспанзер за шампон

Сунѓерче со диспанзер за шампон

Regular price ден 350.00 MKD
Regular price ден 450.00 MKD Sale price ден 350.00 MKD
На попуст Sold out
✔️Ефикасност во бањањето
✔️Заштедување на време
✔️Подобрување на состојбата на кожата и крзното

Со интегрираниот дозер за шампончетката обезбедува лесно и брзо бањање на вашето милениче. Шампонот се распределува рамномерно, што помага да се контролираат непријатните миризби.

Подобрување на циркулацијата на крвта!

 Меката силиконска четка не само чисти, туку и ја масира кожата, помагајќи во цирклуацијата на крвта, го промовира метаболизмот и ја прави кожата поцрвста

Соодветна за сите раси

Прилагодлива е и може да се користи за различни раси на кучиња и мачки, без разлика на нивната големина и тип на крзно. Може да се користи и за кучиња со чувствителна кожа или алергии.

Заборавете го напорот и нередот

Со овој иновативен сунѓер заштедувате време, правејќи го бањањето брз и забавен процес.

Лесен како мал сапун

Сунѓерот е мал, во облик на сапун, што го прави практичен за користење без разлика каде се наоѓате.

Види детали

Customer Reviews

Based on 8 reviews
88%
(7)
13%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Arta Bina

Сунѓерче со диспанзер за шампон

B
Bojana Stojkova

Super proizvod! Preporacuvam!

B
Blazo

.

D
D.M.

Go dobiv vcera super e samo ocekuvav deka ke bide pomalo no super e.

S
Sagamore

Stigna sungerceto
Bravo na kvalitetot