Skip to product information
1 of 1

Пластична кучешка коска – 16cm

Пластична кучешка коска – 16cm

Regular price ден 299.00 MKD
Regular price Sale price ден 299.00 MKD
На попуст Sold out

Пластична коска за кучешка играчка, изработена од високо издржлив материјал, нетоксичен, идеален за повеќе видови игра и вежбање. Ќе стане омилена секојдневна играчка што ќе ја сака вашето куче.

SKU: 550454

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)