Skip to product information
1 of 1

Поводник за куче

Поводник за куче

Regular price ден 249.00 MKD
Regular price Sale price ден 249.00 MKD
На попуст Sold out

Поводник за кучиња од јаже, со фиксна рачка, изработен од тврд, издржлив полиестер дебел 0,8cm, специјален за лесно водење и контрола на вашето куче.

Има силна метална заштитна кука за поврзување со водилката за јака на вашето куче. Вкупна должина 1,2 m, што нуди поголема удобност при движење.

 

SKU: 550111

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)