Skip to product information
1 of 1

Ранец за транспорт

Ранец за транспорт

Regular price ден 1,999.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,999.00 MKD
На попуст Sold out

Тежина: 3кг

Димензии: 40x25x27цм

SKU: 550068

 

Ранец за транспорт на домашни миленици, погоден за мачки и мали кучиња до 6 кг.

Идеален за транспорт на вашето домашно милениче на патување и активности каде што е невозможно да користите поводник. Изработено од издржлива ткаенина во рака. Со отстрането тврдо дно. На дното има патент кој го отвора целото дно. Со вентилирани прозорци и странични џебови. Задни ремени со перници и рачка. 

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)