Skip to product information
1 of 1

Светлечка Огрлица

Светлечка Огрлица

Regular price ден 249.00 MKD
Regular price Sale price ден 249.00 MKD
На попуст Sold out
Големина

Јака за кучиња со LED осветлување, погодна за вашите вечерни прошетки, бидејќи нуди дополнителна безбедност и го прави вашето куче лесно видливо оддалеку, спречувајќи несреќи при поминување на автомобили или губење. Работи на вклучена батерија. 

S: максимална должина 30cm

М: максимална должина 38 см

L: максимална должина 46cm

Тежина: 0.4 kg

Ширина: 2,5 см.

SKU: 550225

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)