Skip to product information
1 of 1

Ткаенина коска играчка – 20x4cm

Ткаенина коска играчка – 20x4cm

Regular price ден 249.00 MKD
Regular price Sale price ден 249.00 MKD
На попуст Sold out

Мека играчка, изработена од мек, но многу издржлив, нетоксичен материјал. Тоа ќе стане омилена секојдневна играчка што ќе ја сака вашиот милениче.

SKU: 550810

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)