Skip to product information
1 of 1

Топка играчка - 6.5цм

Топка играчка - 6.5цм

Regular price ден 200.00 MKD
Regular price Sale price ден 200.00 MKD
На попуст Sold out

Плетена од меко нетоксично јаже, идеална за игри со влечење, а истовремено помага и за оралната хигиена на вашето куче со нежно чистење и окупирање на неговите заби.

Дијаметар: 6,5 см.

Тежина: 100 гр.

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)