Skip to product information
1 of 2

2-во-1 Четка и Фен за Сушење

2-во-1 Четка и Фен за Сушење

Regular price ден 1,199.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,199.00 MKD
На попуст Sold out

Уникатна четка која не само што ги чешла туку и ги суши вашите миленици во исто време, идеална за после капење или дождлива прошетка!

Разплеткајте ги јазлите и сплетеното крзно додека го сушите вашето домашно милениче брзо, лесно и пријатно бидејќи нуди релаксирачко чувство на масажа додека работите со мал шум.

Има 3 различни нивоа на температура и интензитет. Ниско средно високо

Карактеристики: Влезен напон: AC 100V-220V / 50Hz-60Hz,

Моќност: 300 W, Низок шум,

Должина на кабел: 2m,

Чешел: чешел со ситна игла,

Материјал: ABS и нерѓосувачки челик,

Големина на производот: 26 x 12 x 7 mm.

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)