Skip to product information
1 of 1

Јаже играчка за куче

Јаже играчка за куче

Regular price ден 200.00 MKD
Regular price Sale price ден 200.00 MKD
На попуст Sold out

Идеална за игри со влечење на војна/отпор, а истовремено помага во оралната хигиена на вашето куче со нежно чистење и окупирање на неговите заби.

Должина: 30 см.

SKU: 550621

Види детали

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)